FIZIOTERAPIJAS centrs
evfiziofit_fizioterapijas_centrs_logo

Ceļā uz atveseļošanos: pēctraumu rehabilitācija

Ar ko lai sāk?

Piesakies uz vizīti pie fizioterapeita!
Pēctraumu rehabilitācija kopā ar EV FizioFIT fizioterapeitiem palīdzēs uzlabot veselību, tikt galā ar sāpēm un traumām!

Sāc ar mums!

Untitled design - 2

Sāpes un pēctraumas periods viennozīmīgi ir ārpus komforta zonas, tāpēc ir svarīgi pārliecināties, ka Tev līdzās būs zinošs speciālists, nodrošinot kvalitatīvu un drošu atlabšanas procesu!

Mūsu fizioterapijas centrā strādā speciālisti, kuri savu darbu veic pēc zinātnē un pieredzē balstītām metodēm. Regulāri kopā mācāmies, pētām rakstus un pilnveidojam zināšanas, lai varētu Tev nodrošināt pēc iespējas labāku pēctraumas rehabilitācijas procesu.

Pagājušajā gadā esam palīdzījuši vairāk kā 2000 cilvēkiem tikt galā ar traumām un sāpēm. Mūsu speciālisti palīdz ikvienam, kurš iedzīvojies sāpēs vai traumā, kā arī sadarbojamies ar vairākām valsts sporta izlasēm, kur jānodrošina augsta līmeņa rehabilitācijas process.

Šīs zināšanas pārnesam uz EV FizioFIT ikdienu, lai Tu iegūtu labāko rezultātu!

Untitled design - 1

Sāc ar pieteikšanos pirmreizējai fizioterapijas konsultācijai!

Pirmreizējā konsultācijā fizioterapeits Tev veiks praktisku izmeklēšanu, lai konstatētu Tavas muskulatūras vājos posmus, savilkumus, biomehāniku – stāju un kustības. Izvērtēsim arī Tavus ikdienas ieradumus, kas atstāj negatīvu iespaidu uz ķermeni un ilgstošā laika periodā var radīt (vai jau ir radījuši) veselības problēmas. Kopā sastādīsim Tavu ārstēšanas un treniņu plānu.

Atrodi savu fizioterapeitu un treneru komandu pie mums EV FizioFIT! Piesakies, lai, izvērtējot Tavu veselības stāvokli un testējot Tavu progresu, soli pa solim virzītos no ārstniecības un fizioterapijas procesa uz aktīvo treniņu pieeju.

Pieteikties vari arī zvanot uz +371 20172134 vai +371 23663072

Tiekamies: Brīvības gatvē 221 vai Vaidavas ielā 4A

Ar pakalpojumu cenām vari iepazīties šeit

KLIENTU ATSAUKSMES

14e7ab59-5a50-432d-bcc2-79b3a02ace9c
Emīls Kurzemnieks

Rehabilitācija sākās aptuveni divas nedēļas pēc operācijas ar vienkāršiem, bet tajā pašā laikā svarīgiem vingrinājumiem, lai atgūtu kustību amplitūdu kājai. Pēcāk, ar katru nedēļu uzlabojoties stāvoklim, vingrinājumi paliek sarežģītāki, bet tajā pašā brīdī arī ir jūtams progress gan spēkā, gan stabilitātē. Šobrīd, protams, ir vēl ceļš ejams, tomēr jūtu, ka esmu uz pareizā ceļa, lai atgrieztos spēcīgs. Fizioterapeiti ir ļoti atsaucīgi un rūpīgi, kas ļauj pilnībā uzticēties tam, ko viņi dara.

WhatsApp Image 2023-04-27 at 16.35.43
Artūrs Miķelsons

Rehabilitācijas posmu EV FizioFit uzsāku ar domu, ka vairs nevarēšu nodarboties ar savu sirdslietu – florbolu. Galvenā doma, ar kuru gāju, bija atgūties pēc traumas, lai ikdienā pēc iespējas mazāk justu traumas sekas. Taču, sākot strādāt ar foršajiem un profesionālajiem fizioterapeitiem (Agati, Ēriku V., Ēriku Č., Paulu, Katrīnu, Artūru), domas mainījās. Fizioterapeiti deva pārliecību man par saviem spēkiem, reizēm lika iziet no savas komforta zonas un saprast, ka, ieguldot smagu darbu, nāks arī rezultāts. Treniņu gaisotne vienmēr ir pozitīva un fizioterapeiti liek veikt vingrinājumus, kuri atbilst tavam fiziskās sagatavotības līmenim. Darbojoties EV FizioFit, esmu izdarījis daudz un jūtos labāk gan fiziski, gan mentāli. Protams, vēl daudz darba ir priekšā, taču arī līdz šim, pateicoties fizioterapeitiem, ir izdarīts daudz! Treniņi vienmēr iedod papildus enerģiju un motivāciju strādāt vēl smagāk!

WhatsApp Image 2023-05-10 at 12.13.13
Kaspars Zemītis

EVFizioFit ir kvalitātes zīme, ar to profesionāļiem esmu kopā jau 7 gadus. Šajā laikā esmu pilnveidojis sevi ne tikai fiziski, bet arī mentāli – ir veiksmīgi aizvadītas ilgstošas rehabilitācijas pēc krusteniskās saites rekonstrukcijas, potītes izmežğīšanas, muguras muskuļu spazmām, gan arī uzturēta vispārējā fiziskā sagatavotība augstākajā līmenī – lai jau 5 gadus startētu triatlona vidējās distancēs.
EVFizioFit meistari ir kvalificēti, entuziastiski un motivējoši -vienmēr tiek atrasti interesanti un piemēroti vingrinājumi, turklāt tas viss ir pamatots ar jaunākajām tendencēm sporta zinātnē.

Neatliec uz vēlāku, esi gatavs pārmaiņām! Sāc rīkoties jau šodien!

Scroll to Top