FIZIOTERAPIJAS centrs
evfiziofit_fizioterapijas_centrs_logo
EVFIZIOFIT

Pakalpojumi

Fizioterapija un pēctraumu rehabilitācija

Sporta virziens – individuālie un grupu treniņi fiziskās formas uzlabošanai.

Kāpēc izvēlēties EV FizioFIT?

  • pirmreizējā konsultācijā veiksim praktisku izmeklēšanu, lai konstatētu Tavas muskulatūras vājos posmus, izvērtēsim Tavus ikdienas ieradumus, kas atstāj negatīvu iespaidu uz Tavu ķermeni un ilgstošā laika periodā var radīt (jau ir radījuši) veselības problēmas, un kopā sastādīsim Tavu ārstēšanas un treniņu plānu;
  • izmantojam sistemātisku pieeju – vienlaikus uzlabosim Tavu veselību un fizisko formu;
  • ar Tevi strādās fizioterapeitu un treneru komanda, kuri, izvērtējot Tavu veselības stāvokli un testējot Tavu progresu, soli pa solim virzīs Tevi no ārstniecības procesa un fizioterapijas uz aktīvo treniņu pieeju.

EVFizioFit – fizioterapijas centrs ir ārstniecības iestāde, līdz ar to čekus par ārstniecības pakalpojumu saņemšanu vari pievienot gada ienākumu deklarācijai iesniegšanai Valsts ieņēmumu dienestā attaisnoto izdevumu saņemšanai. Tāpat EVFizioFit sadarbojas ar apdrošināšanas kompānijām.

MED ārstniecības iestāde

Fizioterapeita konsultācija
FIZIOTERAPEITA KONSULTĀCIJA

Konsultācijā veiksim praktisku izmeklēšanu, lai konstatētu Tavas muskulatūras vājos posmus, izvērtētu Tavus ikdienas ieradumus, kas atstāj negatīvu iespaidu uz Tavu ķermeni, un ilgstošā laika periodā var radīt (jau ir radījuši) veselības problēmas (stājas problēmas, muguras sāpes, muskuļu disbalanss u.c.).

Kopā uzstādīsim Tavus mērķus veselības un fiziskās sagatavotības uzlabošanai, kā arī attiecīgus uzdevumus – ārstēšanas un treniņu plānu, kā šos mērķus sasniegt.

Ārstnieciskā masāža
ĀRSTNIECISKĀ MASĀŽA

Pirms masāžas mūsu speciālisti sākotnēji Tevi tai sagatavos – atbrīvos locītavas, mugurkaulu un diafragmu, kas Tevi nomierinās un atslābinās Tavu nervu sistēmu, tādā veidā nodrošinot, ka gūsi maksimālu efektu no masāžas. Savukārt, veicot masāžu ar dažādu tehniku palīdzību, noņems muskuļu sāpes un tūsku, atjaunos muskuļu darbspēju.

Ārstnieciskā vingrošana
ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA

Ārstnieciskā vingrošana Tev palīdzēs, ja izjūti sāpes vai diskomfortu (piemēram, pēctraumu periodā, ilgstoši veicot sēdošu vai fiziski smagu darbu). Vingrošanas laikā atbrīvosim savilktos muskuļus, atslogosim locītavas, novērsīsim muskuļu atrofiju, atbrīvosim saspiestus muguras skriemeļus. Tāpat vienlaikus sagatavosim Tavu ķermeni fiziskajām aktivitātēm un pakāpeniskai slodzes palielināšanai, jo tikai tā iespējams sasniegt labāko rezultātu – atbrīvojot muskuļus un vienlaikus tos stiprinot.

Pēctraumu rehabilitācija
PĒCTRAUMU REHABILITĀCIJA

Esi guvis traumu, Tevi nomoka jautājumi – kā atgriezties ierastajā ikdienas ritmā, kad varēsi atkal sportot, ko traumas dzīšanas procesā drīksti darīt, bet, ko noteikti, ne? Tieši tāpēc Tev ir nepieciešama speciālista palīdzība un uz pētījumiem balstīts atlabšanas protokols, kas noteiks, kurā periodā, ko un cik daudz Tu drīksti darīt, kāda tipa slodze Tev ir vispiemērotākā (piemēram, vai vari kustināt traumēto ķermeņa daļa, kādā amplitūdā to kustināt, vai vari atsākt skriet, celt svaru stieņus, cik lielus svarus u.tml.).

Pēctraumu rehabilitācijas procesā strādāsim ar Tavu ķermeni, padarot to stiprāku, kas Tevi preventīvi ne tikai pasargās no turpmākām traumām, bet ļaus arī psiholoģiski justies drošāk, atgriežoties ierastajā ikdienas ritmā, un jo īpaši, turpinot fiziskās aktivitātes.

Redcord slinga terapija
REDCORD SLINGU TERAPIJA

Redcord slinga terapija ir lielisks ārstnieciskās vingrošanas veids, kas piemērots ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa, lai mērķtiecīgi novērstu muskulatūras vājos posmus, iedarbinātu slinkos muskuļus un padarītu Tavu treniņu aizraujošu un interesantu.

Stājas korekcija un muguras muskulatūras nostiprināšana
STĀJAS KOREKCIJA UN MUGURAS MUSKULATŪRAS NOSTIPRINĀŠANA

Nepareizi sēžot, ilgstoši strādājot ar datoru vai fiziski smagu darbu, nepareizi sportojot, piemēram, skrienot ar nepareizu skriešanas tehniku vai pat nepiemērotiem apaviem, izmainās dziļā jušana – notiek izmaiņas neiroloģiskā, psihoemocionālā, strukturālā līmenī, kuras Tu, iespējams, sākotnēji pat nepamani, bet tām seko sāpes, savilkumi, kustību apjoma ierobežojums u.c. veselības problēmas.

Tāpēc sāc rīkoties jau tagad un novērs šīs problēmas, mēs Tev palīdzēsim ar – fizioterapeita konsultāciju, Tavas stājas, pēdu stāvokļa, ikdienas ieradumu izvērtēšanu un atbilstošu vingrojumu programmas sastādīšanu.

Sievietes veselības fizioterapija
SIEVIETES VESELĪBAS FIZIOTERAPIJA (grūtniecības un pēcdzemdību periodā)

Mazā iegurņa muskulatūras disfunkcija, mazā iegurņa orgānu noslīdējumi, sāpes u.c. delikātas veselības problēmas var skart sievietes ne tikai grūtniecības un pēcdzemdību periodā, jo sievietes veselību ietekmē ļoti daudzi faktori – mazkustīgs dzīvesveids, palielināts ķermeņa svars, hormonālās izmaiņas u.c.

Fizioterapeits ir speciālists, kuram šīs delikātās problēmas uzticēt un ar kuru kopā tās atrisināt.

Kinezioloģiskā teipošana
KINEZIOLOĢISKĀ TEIPOŠANA

Teips vienlaikus nostabilizēs Tavas locītavas, tādējādi, palīdzot tām pareizi kustēties, kā arī atbrīvos muskuļus un palīdzēs tiem strādāt.

Elektriskā muskuļu stimulācija
ELEKTRISKĀ MUSKUĻU STIMULĀCIJA

Elektriskā muskuļu stimulācija Tev palīdzēs, ja jūti sāpes vai ilgstošu tirpšanas sajūtu, tāpat arī pēcoperācijas periodā, traumas dzīšanas procesā, kad ilgstošas kustības veikt nedrīkst, bet vienlaikus ir nepieciešama muskuļu stimulācija, lai tie neatrofētos. Muskuļu stimulācija noņems arī sāpes un mazinās tūsku.

SPORTA ĀRSTA KONSULTĀCIJA

Mēs piedāvājam sportiskā snieguma un veselības uzlabošanas sistēmu, kurā sporta ārste Laila Ušacka, strādājot ar mūsu klientiem, rezultātu sasniegs ciešā sadarbībā ar mūsu fizioterapeitu, masieru un treneru komandu. Sporta ārste specializējas divos galvenajos sporta medicīnas virzienos, sniedzot konsultācijas ar kvalitatīvu izmeklēšanu un ārstēšanu muskuļu, locītavu un muguras sāpju un traumu gadījumos, kā arī sportiskā snieguma uzlabošanā.

Individuālie treniņi ar koriģējoši attīstošu pieeju dziļās muskulatūras stiprināšanai
INDIVIDUĀLIE TRENIŅI AR KORIĢĒJOŠU ATTĪSTOŠU PIEEJU DZIĻĀS MUSKULATŪRAS STIPRINĀŠANAI

Mūsu fizioterapeiti un treneri atradīs Tev piemērotāko treniņu programmu, neatkarīgi no Tava vecuma un fiziskās sagatavotības, jo strādājam, sākot ar klientiem, kas tikai vēl meklē sev atbilstošas fiziskās aktivitātes, līdz pat klientiem, kuriem fiziskās aktivitātes ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, kā arī sportistiem.

Uzlabosim Tavu veselību un fizisko sagatavotību vienlaicīgi, pierādīsim, ka treniņi ar fizioterapeitu ir aizraujoši, daudzveidīgi un noteikti nav domāti tikai senioriem.

Fizisko īpašību testēšana
FIZISKO ĪPAŠĪBU TESTĒŠANA

Ar Tevi strādās fizioterapeitu un treneru komanda, kuri izvērtēs Tavu veselības stāvokli un periodiski testēs Tavu progresu – spēku, ātrumu, izturību un veiklību.

Fizisko īpašību testēšana ir efektīva metode, kas Tavus treniņus un veselības uzlabošanu pilnveidos un padarīs sistemātisku.

Grupu treniņi ar koriģējoši attīstošu pieeju dziļās muskulatūras stiprināšanai
GRUPU TRENIŅI AR KORIĢĒJOŠI ATTĪSTOŠU PIEEJU DZIĻĀS MUSKULATŪRAS STIPRINĀŠANAI

Uzlabosim Tavu veselību un fizisko sagatavotību vienlaicīgi! Trenēsim vairākas muskuļu grupas, attīstīsim spēku, izturību un ātrumu, uzlabosim lokanību un koordināciju.

Un, bez šaubām, Tu gūsi daudz pozitīvu emociju, enerģiju un gandarījumu par rezultātu.

Treniņi bērniem un jauniešiem
TRENIŅI BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Viens no labākajiem veidiem, kā veikt ieguldījumu bērna attīstībām – rūpes par bērna veselību, īpaši laika periodā, kad bērns strauji aug un attīstās.

EVFizioFit speciālie fiziskās sagatavotības treniņi bērniem, ar individuālu treniņu programmu, ņemot vērā bērna vecumu un fizisko sagatavotību, kurus sastādīs mūsu fizioterapeiti/treneri, rūpējoties ne tikai par bērna veselību un attīstību, bet arī par to, lai treniņš bērnam sagādā prieku un aizrautību.

Pieraksties mūsu jaunumiem

Esi pirmais, kurš uzzinās par akcijām, īpašajiem piedāvājumiem, kā arī jaunākajiem bloga rakstiem.


    Scroll to Top

    Pieraksties mūsu jaunumiem

    Esi pirmais, kurš uzzinās par akcijām, īpašajiem piedāvājumiem, kā arī jaunākajiem bloga rakstiem.