FIZIOTERAPIJAS centrs
evfiziofit_fizioterapijas_centrs_logo
EVFizioFit fizioterapeitu un treneru komanda
parūpēsies par Tavu veselību un fizisko sagatavotību!

Par EVFizioFit

EVFizioFit – ir profesionāls, mūsdienīgs, plaša spektra fizioterapijas centrs, kurā darbojas fizioterapeitu un fiziskās sagatavotības treneru komanda 12 cilvēku sastāvā.

EVFizioFit darbojas divos virzienos:

 • fizioterapija un pēctraumu rehabilitācija;
 • sporta virziens – individuālie un grupu treniņi fiziskās formas uzlabošanai.

Kāpēc izvēlēties EVFizioFit?

 • pirmreizējā konsultācijā veiksim praktisku izmeklēšanu, lai konstatētu Tavas muskulatūras vājos posmus, izvērtēsim Tavus ikdienas ieradumus, kas atstāj negatīvu iespaidu uz Tavu ķermeni un ilgstošā laika periodā var radīt (jau ir radījuši) veselības problēmas, un kopā sastādīsim Tavu ārstēšanas un treniņu plānu;
 • izmantojam sistemātisku pieeju – vienlaikus uzlabosim Tavu veselību un fizisko formu;
 • ar Tevi strādās fizioterapeitu un  treneru komanda, kuri, izvērtējot Tavu veselības stāvokli un testējot Tavu progresu, soli pa solim virzīs Tevi no ārstniecības procesa un fizioterapijas uz aktīvo treniņu pieeju.

EVFizioFit ir divas filiāles:

EVFizioFit MED ārstniecības iestāde,

kurā tiek nodrošināti fizioterapijas un pēctraumu rehabilitācijas pakalpojumi, izmantojot inovatīvas un efektīvas metodes, kas palīdzēs Tev pēc iespējas ātrāk atgūties no traumas – mazinās sāpes, funkcionālos traucējumus un atgriezīs ierastajā ikdienas ritmā.

EVFizioFit VAIDAVA sporta zāle,

kurā notiek fiziskās sagatavotības treniņi dziļās muskulatūras un ķermeņa balsta – kustību aparāta stiprināšanai. EVFizioFit fizioterapeiti un treneri atradīs Tev piemērotāko treniņu programmu, neatkarīgi no Tava vecuma un fiziskās sagatavotības, jo strādājam, sākot ar klientiem, kas tikai vēl meklē sev atbilstošas fiziskās aktivitātes, līdz pat klientiem, kuriem fiziskās aktivitātes ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, kā arī profesionāliem sportistiem.

evfiziofit-fizioterapeits-eriks-visockis

Ēriks Visockis

EVFizioFit dibinātājs un vadītājs ir fizioterapeits/treneris Ēriks Visockis.
Ēriks vada EVFizioFit komandu, ceļ komandas kvalifikāciju, mācot fizioterapijas tehnikas un dažādas treniņu metodes. Tāpat Ēriks rūpējas arī par klientu veselību un fiziskās formas uzlabošanu. Papildus Ēriks strādā ar Latvijas sporta izlasēm – peldēšanā un hokejā, tai skaitā, šogad kopā ar Latvijas hokeja izlasi piedalījās 2022. gada Pekinas Ziemas olimpiskajās spēlēs.

Galerijas

Treniņi bērniem

Viens no labākajiem veidiem, kā veikt ieguldījumu bērna attīstībā, protams, ir rūpes par bērna veselību, īpaši laika periodā, kad bērns strauji aug un attīstās. Tāpēc EVFizioFit aicina uz speciāliem fiziskās sagatavotības treniņiem bērniem, kā arī jauniešiem, kurus sastādīs mūsu fizioterapeiti/treneri, atbilstoši vecumam un fiziskajai sagatavotībai, rūpējoties ne tikai par veselību un attīstību, bet arī par to, lai treniņš sagādā prieku un aizrautību.

Individuālie un grupu treniņi

Mūsu fizioterapeiti un treneri atradīs Tev piemērotāko treniņu programmu, neatkarīgi no Tava vecuma un fiziskās sagatavotības. Uzlabosim Tavu veselību un fizisko sagatavotību vienlaicīgi, pierādīsim, ka treniņi ar fizioterapeitu ir aizraujoši, daudzveidīgi un noteikti nav domāti tikai senioriem.

Pēctraumu rehabilitācija

Pēctraumu rehabilitācijas procesā strādāsim ar Tavu ķermeni, padarot to stiprāku, kas Tevi preventīvi ne tikai pasargās no turpmākām traumām, bet ļaus arī psiholoģiski justies drošāk, atgriežoties ierastajā ikdienas ritmā, un jo īpaši, turpinot fiziskās aktivitātes.

Ārstnieciskā vingrošana

Ārstnieciskā vingrošana Tev palīdzēs, ja izjūti sāpes vai diskomfortu (piemēram, pēctraumu periodā, ilgstoši veicot sēdošu vai fiziski smagu darbu). Vingrošanas laikā atbrīvosim savilktos muskuļus, atslogosim locītavas, novērsīsim muskuļu atrofiju, atbrīvosim saspiestus muguras skriemeļus.

Pieraksties mūsu jaunumiem

Esi pirmais, kurš uzzinās par akcijām, īpašajiem piedāvājumiem, kā arī jaunākajiem bloga rakstiem.


  Scroll to Top

  Pieraksties mūsu jaunumiem

  Esi pirmais, kurš uzzinās par akcijām, īpašajiem piedāvājumiem, kā arī jaunākajiem bloga rakstiem.