FIZIOTERAPIJAS centrs
evfiziofit_fizioterapijas_centrs_logo
EVFizioFit fizioterapeitu un treneru komanda
parūpēsies par Tavu veselību un fizisko sagatavotību!
evfiziofit-fizioterapeits-eriks-visockis

Ēriks Visockis

EVFizioFit dibinātājs un vadītājs, fizioterapeits un treneris

👉 Nepaļaujies uz motivāciju, tā ilgst tikai aptuveni divas nedēļas, tā vietā veido sistemātiskus ieradumus. EVFizioFit Tev palīdzēs sistemātisku ieradumu izveidē, kas uzlabos Tavu veselību un fizisko sagatavotību, dodot rezultātu ilgtermiņā!

EVFizioFit dibinātājs un vadītājs ir fizioterapeits/treneris Ēriks Visockis. Ēriks vada EVFizioFit komandu, ceļ komandas kvalifikāciju, mācot fizioterapijas tehnikas un dažādas treniņu metodes. Tāpat Ēriks rūpējas arī par klientu veselību un fizisko sagatavotību, un papildus strādā ar Latvijas sporta izlasēm – hokejā, handbolā, peldēšanā. Šobrīd Ēriks kopā ar Latvijas hokeja izlasi aktīvi gatavojas 2022. gada Pekinas Ziemas olimpiskajām spēlēm.

EVFizioFit savā darbā izmanto koriģējoši attīstošo pieeju – ņemot vērā klienta veselības stāvokli, pēctraumu rehabilitācijas procesā pēc iespējas ātrāk tiek nodrošināta aktīvā pieeja – rehabilitācijas process soli pa solim tiek virzīts uz fiziskās sagatavotības treniņiem un fiziskās sagatavotības uzlabošanu.

EVfiziofit-Agate
Agate Miķelsone
Fizioterapeite/trenere

👉  Agates ieskatā galvenais ir saņemties un sākt darīt, tad “bilde vienmēr saliekas kopā”, neatkarīgi no tā, cik slikti vai neiespējami tas licies sākumā, jo atrisināt, var VISU.

Individuāli un grupu treniņiAgate darbojas kā trenere arī Latvijas Handbola izlasē, līdz ar to pie Agates lieliski spēsi uzlabot savu fizisko sagatavotību (spēku, ātrumu, izturību) un arī veselību (stiprinot vairākas muskuļu grupas, īpaši dziļo muskulatūru). Bet tas nebūt nenozīmē, ka pie Agates vari trenēties tikai tad, ja regulāri nodarbojies ar sportiskām aktivitātēm, jo Agatei ir īpašs talants likt noticēt saviem spēkiem, iedvesmot un motivēt. Līdz ar to, trenējoties ar Agati, no iesācējā drīz vien kļūsi par profesionāli.

Ārstnieciskā masāžaAgate veic dažāda veida ārstnieciskās masāžas, tai skaitā, sporta, kas atbrīvos Tevi no sāpīgiem, savilktiem muskuļiem, fascijām un tirgerpunktiem.

Ārstnieciskā vingrošanaja fiziskās aktivitātes vēlies uzsākt ļoti lēnām un saudzīgi, tai skaitā, atgriežoties ierastajā ikdienas ritmā pēc traumas, Agate nodrošinās Tev ārstniecisko vingrošanu. Un tas būs tikai sākums ceļā uz aktīviem un enerģiskiem treniņiem.

Sporta fizioterapija un pēctraumu rehabilitācija – trenējot profesionālus sportistus, traumas, fizioterapija un pēctraumu rehabilitācija Agatei ir ierasta ikdienas sastāvdaļa, līdz ar to, ja esi sastiepis kādu muskuli, saiti, jūti sāpes vai diskomfortu fizisko aktivitāšu laikā, Agate Tev noteikti spēs palīdzēt.

Specifiskā rehabilitācija – Agate savas zināšanas pilnveidojusi dažādās jomās, līdz ar to pie viņas vari vērsties arī ar specifiskām veselības problēmām, piemēram – amputācija, insults, bērnu cerebrālā trieka – BCT, stājas asimetrijas korekcija u.c.

EVfiziofit-Nils
Nils Briedis
Treneris/masieris

👉 Cilvēks ir radīts, lai kustētos, līdz ar to, Nila ieskatā, katram ir kāda piemērota fiziskā aktivitāte, kas ne tikai aizraus, bet arī uzlabos gan veselību, gan dzīves kvalitāti. Kustēties nepieciešams katru dienu, tāpat kā tīrīt zobus, tāpēc Nils novēl katram atrast savu aktivitāti, izkopt labākus ieradumus un atcerēties, ka jebkura pārmaiņa dzīvē sākas ar mums pašiem, mūsu labo piemēru!

Individuāli un grupu treniņi Nils treniņu pielāgos Taviem izvirzītajiem mērķiem un veselības stāvoklim, viņš strādā gan ar cilvēkiem, kuri tikai vēl meklē savas fiziskās aktivitātes, gan arī profesionāliem sportistiem. Treniņi vienmēr būs tehniski precīzi, jo Nilam lieliski padodas savas tehniskās zināšanas par vingrojumu izpildi nodot citiem. Tāpat treniņi ar Nilu vienmēr ir pozitīvu emociju un enerģijas pilni, līdz ar to pat pēc garas un nogurdinošas darba dienas, treniņu noslēgsi ar pozitīvām emocijām un atkal gatavs gāzt kalnus. Nilam patīk darbs ar bērniem, jauniešiem, jo tajā vienmēr saskata izaicinājumu – spēt atrast kopīgu valodu, mērķtiecīgi sadarboties un censties radīt pozitīvu priekšstatu par kustību.

Ārstnieciskā masāžaNils veic dažāda veida ārstnieciskās masāžas, tai skaitā, sporta, kas atbrīvos Tevi no sāpīgiem, savilktiem muskuļiem un tirgerpunktiem.

EVfiziofit-Dzineta
Džineta Strapcāne
Fizioterapeite/trenere

👉 Svarīgi cilvēkiem iemācīties iepazīt savu ķermeni un to saprast, jo tādā veidā kustības var izmantot daudz apzinātāk un kvalitatīvāk.

Individuāli un grupu treniņi darbā ar klientiem Džineta ir ļoti empātiska un iejūtīga, līdz ar to precīzi izvērtēs un sajutīs, kāda veida un, cik aktīvs treniņš Tev būs vispiemērotākais. Ar Džinetas atbalstu noteikti sasniegsi savus uzstādītos mērķus, lai uzlabotu savu veselību un pilnveidotu fizisko sagatavotību.

Ārstnieciskā masāžaDžineta labi izjūt spēku, ar kādu iedarbojas uz ķermeni, līdz ar to spēs atrast Tev piemērotāko masāžas stiprumu, atbrīvojot no sāpēm un relaksējot dažāda veida masāžās.

Ārstnieciskā vingrošanaDžineta konstatēs Tavu sāpju un veselības problēmu cēloņus (muguras un muskuloskeletālās sāpes, līdzsvara un vestibulārie traucējumi, galvassāpes u.c.) un palīdzēs šīs problēmas risināt, izmantojot dažādas ārstnieciskās vingrošanas tehnikas.

Kinezioloģiskā teipošanapielietojot teipošanas tehnikas, palīdzēs Tev atbrīvoties no muskuļu sāpēm un nodrošinās to pilnvērtīgu darbību.

EVfiziofit-Līga
Līga Grīnvalde
Fizioterapeite/trenere

👉  Tavs ķermenis ir Tavas mājas, kurā Tev jādzīvo visu dzīvi, tāpēc rūpējies par to!

Individuāli un grupu treniņitreniņos ar Līgu Tu uzlabosi veselību un fizisko sagatavotību, nostiprināsi dziļo muskulatūru un palielināsi savu spēku un izturību.

Ārstnieciskās masāžaLīga veic dažāda veida ārstnieciskās masāžas, specializējas mugurkaula un locītavu mobilizācijā, pielietojot kraniosakrālās terapijas tehnikas, kas atvieglos Tavu ikdienu, ja esi ilgstoša, sēdoša vai fiziski smaga darba veicējs.

Ārstnieciskā vingrošanaTevi nomoka galvas vai muguras sāpes? Ar mērķtiecīgas un efektīvas kustības palīdzību Tu no šīm sāpēm atbrīvosies.

Pēctraumu rehabilitācijaLīga noteikti spēs Tev palīdzēt plecu, ceļu, muguras, potītes un krustenisko saišu traumu gadījumos, lai tās sadziedētu ne tikai pēc iespējas ātrāk, bet arī kvalitatīvāk.

Sievietes veselības fizioterapija t.sk., grūtniecības un pēcdzemdību fizioterapijamazā iegurņa muskulatūras disfunkcija skar sievietes ne tikai grūtniecības un pēcdzemdību periodā, sievietes veselību ietekmē mazkustīgs dzīvesveids, palielināts ķermeņa svars, hormonālās izmaiņas u.c. faktori. Līga būs lielisks speciālists, kuram šīs delikātās problēmas uzticēt un kopā atrisināt.

Kinezioloģiskā teipošanapielietojot teipošanas tehnikas, mazinās muguras sāpes (spondiloze, diska trūce u.c.), locītavu sāpes, uzlabos locītavu stabilitāti un kustīgumu, kas Tev palīdzēs dažādu traumu, sasitumu un lūzumu gadījumos.

Rūdolfs Vertulaitis
Fizioterapeits/treneris

👉  Ceļš uz veselu organismu un fizisku labsajūtu sākas ar sava ķermeņa apzināšanos, tāpēc rehabilitācijas procesā svarīgi palīdzēt attīstīt spēju apzināties sava ķermeņa stāvokli, to pieņemt un kontrolēt.

Individuāli un grupu treniņiRūdolfs spēs atrast Tev piemērotāko treniņa programmu, lai tas sniegtu Tev pēc iespējas lielāku ieguvumu.

Ārstnieciskā masāžadažāda veidamīksto audu tehnikas, trigerpunktu izstrāde, banku masāža, muskuļu un fasciju atbrīvošana, kas

atslābinās Tavus savilktos muskuļus, atbrīvos no sāpēm un atjaunos pēc fiziskas un garīgas slodzes.

Ārstnieciskā vingrošanagan pēctraumu procesā, gan uzsākot fiziskās aktivitātes, Rūdolfs stingri vadīsies pēc pētījumiem un rehabilitācijas protokoliem, sabalansējot un piemeklējot Tev atbilstošāko slodzi.

Kinezioloģiskā teipošanaefektīvi palīdzēs ārstēt dažādas izcelsmes sāpes un ķermeņa diskomfortu.

EVfiziofit-Paula
Paula Pole
Fizioterapeite/trenere

👉 Nebaidies no jauniem izaicinājumiem – esot soli priekšā citiem un izvēloties pretstraumi, jo tādā veidā iespējams sasniegt savus mērķus.

Individuāli un grupu treniņiPaula pielāgos treniņu Tavam vecumam un fiziskajai sagatavotībai, attīstīs Tavas vājās vietas un izcels Tavas stiprās puses.

Ārstnieciskā masāžaar mīksto audu tehnikas, trigerpunktu izstrādi, banku masāžu, muskuļu un fasciju atbrīvošanu vai sporta masāžu, Paula atslābinās Tev muskuļus, noņems muskuļu sāpes, tūsku un atjaunos muskuļu darbspēju.

Ārstnieciskā vingrošanaar muskuļu stiprinošiem un stiepšanās vingrojumiem, līdzsvara un koordinācijas treniņiem Paulas vadībā stiprināsi dziļo muskulatūru, kas palīdzēs Tev pēctraumu procesā, kā arī jau preventīvi nostiprinās Tavu ķermeni un pasargās no traumām.

EVfiziofit-Agita
Agita Romanauska
Fizioterapeite/trenere

👉  Visas lielās pārmaiņas notiek ar maziem soļiem, kas tiek sperti pārliecinoši un neatlaidīgi!

Individuāli un grupu treniņitreniņi ar Agitu būs enerģiski, viņa pieskatīs Tevi, lai neslinko. Treniņi uzlabos Tavu fizisko sagatavotību, īpaši spēku un izturību.

Ārstnieciskā masāžaAgita veic dažāda veida ārstnieciskās masāžas, tai skaitā, sporta, kas atbrīvos Tevi no sāpīgiem, savilktiem muskuļiem un tirgerpunktiem.

Ārstnieciskā vingrošanavingrošanā ar Agati pārliecināsies, ka pat pēctraumu gadījumos tā var būt aktīva un daudzveidīga, vienlaikus, protams, piemērota Tavam veselības stāvoklim.

Pēctraumu rehabilitācijaAgita palīdzēs Tev dažāda smaguma pakāpju un veidu traumu gadījumos – ceļu, muguras, locītavu u.c.

Kinezioloģiskā teipošanaAgita pielieto teipošanu sasitumu, sastiepumu, savilktu un saspringtu muskuļi gadījumos, kas šos simptomus atvieglos, un uzlabos Tavu pašsajūtu.

EVfiziofit-Antons
Antons Šuleiko
Treneris/masieris

👉 Neapstājamies pie sasniegtā, bet vienmēr turpinām tēmēt uz kaut ko lielāku, neatlaidīgi ejot uz priekšu katru dienu.

Individuāli un grupu treniņiAntons ir Latvijas Handbola izlases sastāvā, pieradis pie lielas slodzes un disciplīnas, tāpēc treniņā ar Antonu tiešām kārtīgi pasvīdīsi.

Ārstnieciskā masāžatrenējoties profesionālā sportā, Antons ir iepazinis praksē cilvēka ķermeni, tā reakciju pie dažāda smaguma un veida slodzēm, līdz ar to spēs lieliski veikt gan sporta masāžu, atbrīvojot no savilkumiem, sastiepumiem un sāpēm, gan arī masāžu ilgstoša, sēdoša vai smaga darba veicējiem.

evfiziofit-treneris-fizioterapeits-eriks
Ēriks Čuhnovs
Fizioterapeits/treneris

👉 Ar traumām saskaras ne tikai sportisti, tās var piemeklēt ikvienu no mums. Svarīgais, kas mums jāsaprot – tās mūs neapstādina, bet padara stiprākus!

Individuālie un grupu treniņiĒriks treniņos atradīs tieši Tev piemērotākos vingrojumus, jūs darbosieties kā komanda un kopā sasniegsiet rezultātu, kas uzlabos Tavu veselību un fizisko sagatavotību.

Ārstnieciskā masāžaĒriks veic dažādu tehniku ārstnieciskās un sporta masāžas.

Ārstnieciskā vingrošananav sliktu un veselībai kaitīgu vingrojumu, ja vien tie ir uzsākti pareizā laikā un netiek izpildīti par daudz. Ārstnieciskas vingrošanas laikā Ēriks vadīs Tevi, kontrolēs visas vingrojumu izpildes nianses, kas ļaus Tev vingrojumus ne tikai vieglāk izpildīt, bet arī izprast to izpildes mērķi.

Pēctraumu rehabilitācijaĒrika ieskatā rehabilitācija ir izaicinošs darbs gan speciālistam, gan pacientam, kas ar kopējo sadarbību mēdz atalgoties ar atjaunotām un uzlabotam funkcionēšanas spējām. Analizējot Tavas sūdzības, funkcionālās spējas, fiziskās attīstības līmeni, Ēriks noteiks Tavas veselības stāvokļa uzlabošanas labākās stratēģijas.

Kinezioloģiskā teipošanapalīdzēs traumu ārstēšanā, mazinās iekaisumu un novērsīs simptomus, kas radušies pārslodzes rezultātā, piemēram, sastieptas saites.

Artūrs Krasts
Fizioterapeits/treneris​

👉 Kustība nodrošina virzību un piepilda dzīvi. Mana vīzija ir caur kustību palīdzēt cilvēkam sasniegt viņa mērķus.

Individuālie un grupu treniņineatkarīgi no Tavas fiziskās sagatavotības, Artūrs palīdzēs izvirzīt treniņa mērķi un ar sistemātisku darbu un pozitīvu pieeju kopā virzīsieties uz Tevis labāko versiju. Treniņi ar Artūru būs aktīvi, izaicinājumu pilni, kopā ražosiet enerģiju un kopā uzlabosiet Tavu veselību un fizisko sagatavotību.

Ārstnieciskā masāžaArtūra ieskatā masāža ir terapija gan ķermenim, gan prātam. Artūrs ne tikai izvērtēs, kura no masāžas tehnikām ir Tev piemērotākā, bet arī izjutīs, cik stiprs pieskāriens Tev ir visatbilstošākais. Tu atbrīvosies no saspringuma, sāpēm un diskomforta, atjaunosi ķermeņa funkcijas un darba spējas.

Kinezioloģiskā teipošana izmantojot dažādas teipošanas tehnikas tiks uzlabota Tava dzīves kvalitāte, palīdzot atbrīvoties no sāpēm, kustību ierobežojumiem, kā arī tiksi pasargāts no dažādām pārslodzēm.

uztura-specialista-pakalpojumi-EVfiziofit-fizioterapijas-centrs-karina-kurmeleva-uztura-specialiste
Karīna Kurmeļeva
Uztura speciāliste

👉 Karīna ir uz sadarbību vērsts speciālists, kura ar klientu veido komandu, lai kopā risinātu problēmas, kas saistītas ar uzturu, ēšanu, ēšanas režīmu un atstāto ietekmi uz organismu (minerālvielu un vitamīnu deficītu).

Karīna sniegs konsultācijas, kopā ar Tevi izvirzīs mērķi un uzdevumus, kā arī iesaistīsies un asistēs Tavus ikdienas ēšanas paradumus, sniedzot rekomendācijas to uzlabošanai.

EVfiziofit-Laura
Laura Babrāne
EVFizioFit administratore

EVFizioFit administratore palīdzēs:

 • atrast Jums atbilstošāko EVFizioFit speciālistu, lai atrisinātu Jūsu veselības problēmas, kā arī uzlabotu Jūsu fizisko sagatavotību;
 • noskaidrot pilnvērtīgu informāciju par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem;
 • piemeklēt Jums labāko un ērtāko laiku vizītei vai treniņam.

EVFizioFit vienmēr ir atvērts progresīvai un mērķtiecīgai sadarbībai. Ja Jums ir idejas, mūsu biroja vadītāja vai administratore tās uzklausīs, un kopā atradīsim labākās iespējas!

EVfiziofit-Arta
Arta Kazia
EVFizioFit biroja vadītāja

EVFizioFit biroja vadītāja palīdzēs:

 • atrast Jums atbilstošāko EVFizioFit speciālistu, lai atrisinātu Jūsu veselības problēmas, kā arī uzlabotu Jūsu fizisko sagatavotību;
 • noskaidrot pilnvērtīgu informāciju par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem;
 • piemeklēt Jums labāko un ērtāko laiku vizītei vai treniņam.

EVFizioFit vienmēr ir atvērts progresīvai un mērķtiecīgai sadarbībai. Ja Jums ir idejas, mūsu biroja vadītāja vai administratore tās uzklausīs, un kopā atradīsim labākās iespējas!

Pieraksties mūsu jaunumiem

Esi pirmais, kurš uzzinās par akcijām, īpašajiem piedāvājumiem, kā arī jaunākajiem bloga rakstiem.


  Scroll to Top

  Pieraksties mūsu jaunumiem

  Esi pirmais, kurš uzzinās par akcijām, īpašajiem piedāvājumiem, kā arī jaunākajiem bloga rakstiem.