FIZIOTERAPIJAS centrs
evfiziofit_fizioterapijas_centrs_logo

Grupu treniņi Tavas veselības uzlabošanai!

Vai jūti sāpes mugurā un sprandā no ilgstoša sēdoša darba vai fiziskas slodzes? Vēlies atsākt sportot, uzlabot savu fizisko veselību, vai meklē jaunas treniņu iespējas?

DSC09599

Bieži vien sabiedrībā valda nepareizs uzskats, ka treniņi ar fizioterapeitu piemēroti tikai cilvēkiem, kas guvuši traumu, kuriem ir funkcionāli traucējumi, vai senioriem. Taču tā nebūt nav! Tieši otrādi – ja turēsies pie šī mīta un savu fizisko sagatavotību neuzticēsi profesionālam speciālistam, pastāv ļoti liela iespēja, ka sportiskās aktivitātes veiksi nepareizi, gūsi traumu un tad gan nonāksi pie fizioterapeita, bet jau pēctraumu un rehabilitācijas procesā, nevis, lai preventīvu uzlabotu savu veselību.

Maldīgs ir uzskats, ka treniņi ar fizioterapeitu ir lēni, ar mērenu slodzi, balstīti pamatā tikai uz stiepšanos. Fizioterapeits trenē visas muskuļus grupas, stiprina un pilnveido visu cilvēka ķermeni, īpaši dziļo muskulatūru un ar stiepšanos vien šādu rezultātu, protams, panākt nav iespējams.

Mūsu fizioterapeiti un treneri atradīs Tev piemērotāko treniņu programmu, neatkarīgi no Tava vecuma un fiziskās sagatavotības, jo strādājam, sākot ar klientiem, kas tikai vēl meklē sev atbilstošas fiziskās aktivitātes, līdz pat klientiem, kuriem fiziskās aktivitātes ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, kā arī sportistiem.

Treniņi ar koriģējoši attīstošu pieeju:

  • uzlabos veselību un fizisko sagatavotību vienlaicīgi;
  • trenēs vairākas muskuļu grupas, īpaši dziļo muskulatūru;
  • attīstīs spēku, izturību un ātrumu;
  • uzlabos lokanību un koordināciju.

Grupu treniņi notiek:
Vaidavas ielā 4a, Rīgā otrdienās plkst. 19.00.
Brīvības gatvē 221, Rīgā pirmdienās un ceturdienās plkst. 18.00
Viena treniņa cena tikai 15 EUR. 
4 treniņu abonements 48 EUR / 8 treniņu abonements 88 EUR.

KLIENTU ATSAUKSMES

SIRSNĪGS PALDIES, Ērikam Visockim, kas mani “piecēla” un atgrieza dzīvē ❤ paldies, Agatei, par iespēju būt īpašajā treniņā, par profesionālo pieeju vienlaikus trenējot gan cilvēku ar muguras traumu, gan profesionālu izlasi, un, protams, Nilam par ikdienas treniņiem – spēku, izturību, pozitīvajām emocijām, kad varu noslēgt treniņu, sakot – gribu veeeel!! 😀
Traumas dēļ EVFizioFit vienmēr būs daļa no manas ikdienas, vienmēr būs jāuzmanās, ko daru, cik daudz daru. Bet zinu, ka savu veselību negribētu uzticēt nevienam citam – speciālisti ar lielo burtu, kas ne tikai parūpējas par fizisko veselību, bet arī par to, lai grūtos brīžos nezaudē ticību un turpini cīnīties! PALDIES EVFizioFit!!! ❤

evfiziofit-atsauksmes-sindija-sube
Sindija Šube

Katram trenerim varu ieteikt “turēt pa rokai” LABU fizioterapeitu kontaktus! Šie ir speciālisti, pie kuriem aicinu doties savas klientes, kad saprotu, ka klientam vispirms nepieciešama fizioterapeita palīdzība! Šie ir speciālisti, kuru profesionālajā viedoklī ieklausos, veidojot arī savas treniņu programmas online treniņu platformā. Paldies Ēriks Visockis un Tavai komandai par sadarbību!

evfiziofit-atsauksmes-elina
Elīna Vanaga

Neatliec uz vēlāku, iedrošinām Tevi – sāc uzlabot savu veselību!

Scroll to Top