FIZIOTERAPIJAS centrs
evfiziofit_fizioterapijas_centrs_logo
evfiziofit individualie un grupu trenini

EVFizioFit fizioterapeiti un treneri – Tavs atbalsts veselības un fiziskās sagatavotības uzlabošanai ik dienas

Kādas ir Tavas asociācijas ar fizioterapeitu? Kas pirmais Tev ienāk prātā, izdzirdot vārdu fizioterapeits? Daudzi noteikti atbildētu – rehabilitācija, trauma, vingrošana senioriem vai cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Savā ziņā Tu nekļūdies, fizioterapeiti tiešām nodrošina pēctraumu rehabilitāciju ar ārstnieciskās masāžās un vingrošanas palīdzību, tāpat arī rehabilitāciju cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Bet papildus iepriekš minētajam mums – EVFiziotFit fizioterapeitu un treneru komandai ir vēl viena joma, kurā aktīvi darbojamies un kas dos ieguldījumu ne tikai Tavai veselībai, bet arī fiziskajai sagatavotībai. Vai gribi zināt, kāda tā ir? Lasi tālāk un mēs Tev pastāstīsim.

Fizioterapeits – atbalsts Tavai veselībai un fiziskajai sagatavotībai ik dienu

Pirms iepazīstinām Tevi ar otru jomu, kurā darbojamies, pavisam īsi un vienkārši izstāstīsim Tev, kas ir fizioterapeits un ko viņš dara. Fizioterapeits ir sertificēts medicīnas speciālists/ārsts, kas nozīmē, ka fizioterapeitam ir padziļinātas zināšanas par cilvēka ķermeņa uzbūvi, tā funkcijām. Bez šaubām, pēctraumu rehabilitācija, cilvēka funkcionālā stāvokļa uzlabošana ir neatņemamas fizioterapeita pamatdarba sastāvdaļas. Taču mēs – EVFizioFit komanda gribam parādīt, ka fizioterapeits var būtu un ir!! speciālists, kurš ar Tevi var būt kopā ne tikai pēctraumu rehabilitācijas periodā, bet sniegt atbalstu un ieguldījumu Tavā veselībā un fiziskajā sagatavotībā ik dienu. Kā? Vadot fiziskās sagatavotības treniņus! Tieši tāpēc mēs darbojamies divos virzienos:

  1. fizioterapijas un pēctraumu rehabilitācija;
  2. sporta virziens – individuālie un grupu treniņi fiziskās sagatavotības uzlabošanai.

Kam piemēroti EVFizioFit treniņi fizioterapeita vadībā?

Un nē, šeit nedomā, ka tie ir tikai seniori, jo mūsu treniņi ar fizioterapeitu/treneri der pilnīgi visiem! Kāpēc? Atbilde ir pavisam vienkārša – jo veselību un fizisko sagatavotību uzlabot ir svarīgi ikvienam no mums. Kā jau iepriekš tika minēts, fizioterapeits ir sertificēts medicīnas speciālists, kas nozīmē, ka fizioterapeitam ir padziļinātas zināšanas par cilvēka ķermeņa uzbūvi, līdz ar to mūsu fizioterapeiti, izvērtējot Tavu veselības stāvokli, vecumu, attiecīgā vecuma posma ķermeņa īpatnības, kā arī Tavas fiziskās sagatavotības līmeni, sastādīs tieši Tev piemērotāko treniņu programmu.

Vai treniņā ar fizioterapeitu es sasniegšu savu mērķi?

 Katram no mums ir savi mērķi, kāpēc nodarbojamies ar fiziskajām aktivitātēm. Kāds to dara, lai uzlabotu veselību, cits vienkārši, lai gūtu pozitīvas emocijas vai enerģiju, kura mūsdienu ikdienas saspringtajā, steidzīgajā darba ritmā ir tik ļoti nepieciešama, vēl kāds, lai savu ķermeni padarītu vizuāli pievilcīgāku. Bet varbūt fiziskās aktivitātes Tu veic, lai gūtu visu iepriekš minēto? Lieliski! Arī tādā gadījumā EVFizioFit treniņi būs perfekti piemēroti Tev!

Mūsu treniņos fizioterapeita/trenera vadībā Tu īpaši stiprināsi tieši dziļo muskulatūru, kas Tevi ne tikai padarīs izturīgāku un spēcīgāku, bet jau preventīvi pasargās no traumām. Bez šaubām, trenējot dziļo muskulatūru, noteikti uzlabosi sava ķermeņa vizuālo izskatu. Ja Tavs galvenais mērķis treniņam būs muskuļu apjoma palielināšana vai stingra dibena iegūšana, kas bieži vien ir svarīga meitenēm 😊, tad nešaubies, Tu lieliski spēsi sasniegt arī šos mērķus! Un jā, arī “sešpakas” iegūšana mūsu treniņos ir reāli sasniedzams mērķis, protams, ja vien sekosi līdzi arī savam uzturam, kas ir vienlīdz svarīgs faktors, ja vēlies uzlabot savu ķermeni vizuāli. Runājot par pozitīvām emocijām, bet, protams, kā gan bez tām! Pirmkārt, ikviena fiziskā aktivitāte ražo laimes hormonus, otrkārt, mūsu treneri Tevi paskubinās, iekustinās, radīs lepnumu par paveikto, motivēs jauniem sasniegumiem, līdz ar to smaids un enerģijas lādiņš ir garantēti! 😊

Zini, kas mums šķiet pats labākais EVFizioFit treniņos? Visu iepriekš minēto ieguvumu sasniegšana – vienlaicīgi uzlabota kā veselība, tā fiziskā sagatavotība! Turklāt pavisam drošos apstākļos, salāgojot slodzi tieši ar Tavām spējām, jo darbosies profesionāla ārstniecības speciālista vadībā.

Kādi ir treniņi ar fizioterapeitu?

Vai iepriekš minētais Tevi jau ir pārliecinājis, ka mūsu treniņi ar fizioterapeitu nav domāti tikai rehabilitācijas procesā vai senioriem? Joprojām mazliet šaubies? Tad pastāstot par EVFizioFit treniņa procesu, mēs Tavas šaubas kliedēsim pilnībā!

Maldīgs ir uzskats, ka treniņi ar fizioterapeitu ir lēni, ar mērenu slodzi, balstīti pamatā tikai uz stiepšanos, guļot uz vingrošanas paklājiņa. Mūsu fizioterapeiti trenēs visas Tava ķermeņa muskuļu grupas, stiprinās un pilnveidos visu Tavu ķermeni, un, kā jau minēts iepriekš, īpaši dziļo muskulatūru, kā rezultātā iespējams tikt pat līdz stingrai un izteiktai presītei. Tad, kā Tu domā, vai tikai ar stiepšanos to būs iespējams panākt? Protams, nē! 😊

Treniņos izmantosim hanteles, pretestības gumijas, funkcionālās svaru bumbas un citu sporta inventāru, tādējādi nodrošinot gan treniņu intensitāti, gan daudzveidību. Tu būsi tiešām pārsteigts, cik labu rezultātu var panākt, veicot dažāda veida planka vingrojumus, pildot dažāda veida vingrojumus, izmantojot savu ķermeņa svaru. Mēs parādīsim, ka treniņiem nebūt nav nepieciešami fitnesa zāles desmitiem dažāda veida trenažieri, nemitīgi palielinot slodzi, kad rezultātā pat sievietes trenē, piemēram, roku muskulatūru, ceļot 25 un vairāk kilogramu smagus svarus. Taču te arī nedomā, ka mūsu treniņos Tev nebūs izaicinājumu, būs, mēs apsolām! 😊 Vai zini, ka arī Latvijas Hokeja izlasei treniņi notiek fizioterapeita/trenera vadībā? Mūsu galvenais fizioterapeits/treneris Ēriks Visockis rūpējas, lai mūsuhokejistiem ir ne tikai nostiprināta dziļā muskulatūra, kas īpaši svarīga profesionālajā sportā, jo traumu risks ir daudz lielāks nekā ikdienā, bet arī, lai treniņi būtu enerģiski un azartiski, jo kā gan hokejā bez ātruma un enerģijas?

Lūk, arī šis ir treniņš fizioterapeita vadībā:

EVFizioFit sporta zales trenins

            Neizskatās taču pēc maigas stiepšanās, vai ne? 😊 Un, ja runājam par senioriem – jā arī viņi trenējas pie mums, BET enerģiski 😊

evfiziofit senioru trenins

Katrā ziņā mūsu fizioterapeiti/treneri noteikti atradīs Tev piemērotāko treniņu programmu, neatkarīgi no Tava vecuma un fiziskās sagatavotības, jo strādājam, sākot ar klientiem, kas tikai vēl meklē sev atbilstošas fiziskās aktivitātes, līdz pat klientiem, kuriem fiziskās aktivitātes ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, tāpat arī ar sportistiem.

fizioterapijas-centrs-evfiziofit

Vai esam Tevi iedvesmojoši, vai esi gatavs pamēģināt EVFizioFit treniņus? Aiziet! Vairāk informācijas par treniņu iespējām EVFizioFit sporta zālē šeit. Uzlabosim Tavu veselību un fizisko sagatavotību vienlaicīgi, un pierādīsim, ka treniņi ar fizioterapeitu ir aizraujoši, daudzveidīgi un piemēroti ikvienam! 

Scroll to Top

PIETEIKTIES VIZĪTEI VAI TRENIŅAM


Pieraksties mūsu jaunumiem

Esi pirmais, kurš uzzinās par akcijām, īpašajiem piedāvājumiem, kā arī jaunākajiem bloga rakstiem.