FIZIOTERAPIJAS centrs
evfiziofit_fizioterapijas_centrs_logo
EVFizioFit - FIZIOTERAPIJAS CENTRS

Individuālie treniņi ar koriģējoši attīstošu pieeju dziļās muskulatūras stiprināšanai

Bieži vien sabiedrībā valda nepareizs uzskats, ka treniņi ar fizioterapeitu piemēroti tikai cilvēkiem, kas guvuši traumu, kuriem ir funkcionāli traucējumi, vai senioriem. Taču tā nebūt nav! Tieši otrādi – ja turēsies pie šī mīta un savu fizisko sagatavotību neuzticēsi profesionālam speciālistam, pastāv ļoti liela iespēja, ka sportiskās aktivitātes veiksi nepareizi, gūsi traumu un tad gan nonāksi pie fizioterapeita, bet jau pēctraumu un rehabilitācijas procesā, nevis, lai preventīvu uzlabotu savu veselību.

Fizioterapeits ir sertificēts medicīnas speciālists, kas nozīmē, ka fizioterapeitam ir padziļinātas zināšanas par cilvēka ķermeņa uzbūvi, tā funkcijām. Treniņā ar fizioterapeitu Tu īpaši stiprināsi tieši dziļo muskulatūru, kas Tevi ne tikai padarīs izturīgāku, spēcīgāku, bet jau preventīvi pasargās no traumām.

Maldīgs ir uzskats, ka treniņi ar fizioterapeitu ir lēni, ar mērenu slodzi, balstīti pamatā tikai uz stiepšanos. Fizioterapeits trenē visas muskuļus grupas, stiprina un pilnveido visu cilvēka ķermeni, īpaši dziļo muskulatūru un ar stiepšanos vien šādu rezultātu, protams, panākt nav iespējams.

Ķermenis ir mūsu templis, kas sargā mūsu garu, atbild par mūsu labsajūtu, tāpēc ir ļoti svarīgi to uzturēt pēc iespējas labākā kārtībā. Vienlīdz svarīga ir gan mūsu fiziskā, gan emocionālā veselība. Treniņi dos ieguldījumu Tavā veselībā un fiziskajā sagatavotībā ilgtermiņā, tāpat tie sniegs enerģiju, prieku, palielinās Tavas darba spējas un rezultātā uzlabos visas Tavas dzīves kvalitāti.

Mūsu fizioterapeiti un treneri atradīs Tev piemērotāko treniņu programmu, neatkarīgi no Tava vecuma un fiziskās sagatavotības, jo strādājam, sākot ar klientiem, kas tikai vēl meklē sev atbilstošas fiziskās aktivitātes, līdz pat klientiem, kuriem fiziskās aktivitātes ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, kā arī sportistiem. Tev būs iespēja izvēlēties sev piemērotāko treniņu veidu – individuālais treniņš vai grupu, vai apvienot tos abus, (piemēram, vienreiz nedēļā izvēlēties individuālo treniņu, lai fizioterapeits/treneris var veltīt vairāk uzmanības konkrētā tieši Tavām problēmzonām, savukārt otrreiz nedēļā grupu treniņu, tādā veidā arī dažādojot savu treniņu programmu).

Treniņi ar koriģējoši attīstošu pieeju:

  • uzlabos veselību un fizisko sagatavotību vienlaicīgi;
  • trenēs vairākas muskuļu grupas, īpaši dziļo muskulatūru;
  • attīstīs spēku, izturību un ātrumu;
  • uzlabos lokanību un koordināciju.
EVFizioFit sporta zales trenins
Scroll to Top

PIETEIKTIES VIZĪTEI VAI TRENIŅAM


Pieraksties mūsu jaunumiem

Esi pirmais, kurš uzzinās par akcijām, īpašajiem piedāvājumiem, kā arī jaunākajiem bloga rakstiem.