FIZIOTERAPIJAS centrs
evfiziofit_fizioterapijas_centrs_logo
EVFizioFit - FIZIOTERAPIJAS CENTRS

Sporta ārsta konsultācija

Locītavu, muskuļu un mugurkaula veselība:

Jums ir saspringums, sāpes vai trauma locītavās, muskuļos vai mugurkaulā? Sporta ārste piedāvās efektīvu ārstniecību un atbalstu. Sporta ārstes specializācija ietver precīzu problēmas izvērtēšanu un individuālu ārstēšanas plāna izstrādi.

Sporta medicīna un fiziskā sagatavotība:

Sporta ārstes darbs ir īpaši vērsts arī uz sporta medicīnas jomu, palīdzot cilvēkiem, kuri vēlas pareizi sākt sportot, kā arī uzlabot esošo treniņu plānu tiem, kuri jau veic kādas fiziskās aktivitātes ikdienā. Sadarbība ar sporta ārsti ir ļoti vērtīga arī bērniem un jauniešiem, kuriem nepiecišams sakārtot savu ķermeni un uzlabot vispārējo fizisko sagatavotību. Sadarbībā ar sporta ārsti iespējams sekot līdzi un izveidot uz sporta medicīnas pētījumiem balstītu vingrošanu un treniņu sistēmu, nodrošinot integrētu un efektīvu pieeju pacientu veselības un fiziskās formas uzlabošanai.

Sāpju, saspringuma un traumas cēloņa izvērtēšanu

Pirmreizējā vizītē pie sporta ārsta jūs iegūsiet:

 1. Sāpju, saspringuma un traumas cēloņa izvērtēšanu;
 2. Sastādītu ārstēšanas plānu pie muskuļu, locītavu un muguras sāpēm, saspringuma un traumām;
 3. Izveidotu pēc traumas un pēc operācijas rehabilitācijas plānu tādām zonām, kā muguras kakla, krūšu un jostas daļas traumām, ceļa locītavas, pleca locītavas, potītes locītavas, gūžas locītavas un citas traumas; 
 4. Attiecīgajos atveseļošanās posmos izvērtēt – veicot testus un koriģēt rehabilitācijas gaitu;
 5. Ķermeņa funkcionalitātes izvērtēšanu;
 6. Treniņu slodzes apjoma un veida izvērtēšana ar sistemātiska procesa izstrādi, ņemot vērā katra klienta individuālos rādītājus;
 7. Asins analīžu izvērtēšanu;
 8. Konsultāciju par uztura un sporta uzturu;
 9. Novirzīšanu uz padziļinātu pārbaudi vai slodzes testu, ja tas jums būs nepieciešams.

Cieša sadarbība ar speciālistiem:

Sporta ārste strādā ciešā sadarbībā ar mūsu pieredzējušajiem fizioterapeitiem un fiziskās sagatavošanas treneriem. Komandas sinerģija ļauj mums piedāvāt visaptverošu veselības aprūpi, ņemot vērā gan sportiskos, gan medicīniskos, gan rehabilitācijas aspektus, kas nodrošina pacientiem vislabākos rezultātus un ātru atgriešanos pie aktīva dzīvesveida.

Jūs meklējat personalizētu un efektīvu pieeju muskuļu, locītavu un muguras veselībai vai vēlaties uzlabot savu sportisko sniegumu? Sporta ārste ir gatava būt Jūsu veselības sabiedrotais, sāciet ceļu uz labāku veselību un sportiskajiem sasniegumiem šodien! Piesakies konsultācijai pie Sporta ārstes – Lailas Ušackas. 

Pieraksties mūsu jaunumiem

Esi pirmais, kurš uzzinās par akcijām, īpašajiem piedāvājumiem, kā arī jaunākajiem bloga rakstiem.


  Scroll to Top

  Pieraksties mūsu jaunumiem

  Esi pirmais, kurš uzzinās par akcijām, īpašajiem piedāvājumiem, kā arī jaunākajiem bloga rakstiem.